Jaký si vybrat obraz

Tisk na plátně

Obraz na malířském platně je nestárnoucí klasika a určitě skvělá volba. Hlavní výhodou plátna je strukturovaný povrch, který obrazu dodá další rozměr. Navíc díky absenci krycího skla nevznikají na obrazu žádné odlesky od slunce, nebo umělého osvětlení. Platí však jednoduché pravidlo. Někdo miluje plátno a někdo obraz v rámu. Obě varianty jsou správné. Protože obraz se vybírá srdcem.

Tisk k zarámování

Tato reprodukce je připravena dělat vám opravdovou radost z klasického obrazu. Je tištěna na luxusní vysokogramážní papír. Každý kus je kontrolován a ručně zabalen do ochranného přepravního tubusu. Velikost 70 x 50 cm odpovídá běžně dostupné velikosti rámu. Každému obrazu sluší pasparta. Proto jsme zvolili dostatečný okraj, který paspartu opticky nahradí a nechá obraz v rámu perfektně vyniknout.

Limitovaná edice

Spojení uměleckého díla, umění dokonalého tisku, materiálů nejvyšší kvality a hodnoty limitovaného kusu.

Tato reprodukce je tištěna pigmentovou barvou na bavlněný papír nejvyšší kvality, který je vhodný k archivaci. Technologie tisku a použitých materiálů podléhá přísným podmínkám globální asociace DigiGraphie by Epson, do jejiž oficiální databáze je každý kus zařazen. Každá reprodukce je osobně zkontrolována synem Jiřího Školníka a certifikát pravosti je také opatřen jeho podpisem. Struktura obrazu a hloubka barev je naprosto věrná s originálním dílem.

Každá reprodukce je ručně balena do pevného uzavíratelného tubusu a může v něm být archivována. Chcete si obraz vystavit? Skvělá volba!

U této reprodukce je třeba vzhledem k zachovanému originálního rozměru počítat s rámem na míru. Doporučujeme takzvanou „muzejní adjustaci“, kdy je obraz volně vložený do pasparty (není na paspartu lepený). Až pasparta je finálně rámována. Díky tomuto způsobu nebude obraz ztrácet na hodnotě a můžete ho kdykoli z rámu vyjmout a vložit zpět do archivačního tubusu. Každý kus je také opatřen ve spodním levém rohu slepotiskem pravosti a v pravém spodním rohu sériovým číslem. Pasparta by tyto dva elementy neměla zakrývat.

Od každého díla dáváme k dispozici 71 limitovaných kusů, jako poděkování za každý rok autorova života.

Nákup limitované reprodukce je nákupem opravdového uměleckého díla se vším všudy. Ta naše je připravena dělat radost po několik generací.

Jiří Školník
Oficiální reprodukce obrazů
Jiřího Školníka